Press "Enter" to skip to content

Yardım

Anılara Dokun ile ilgili tüm sorularınızı bu sayfadaki iletişim adreslerimize gönderebilirsiniz.

Anılara Dokun nedir?

Anılara Dokun; hatıralarına değer veren herkes için fotoğraf baskısı başta olmak üzere kişiselleştirilebilir ürünler tasarlayan bir atölyedir.

Nasıl sipariş verebilirim, fotoğraflarımı nasıl yükleyebilirim?

Siparişlerinizi sitemiz veya Whatsapp hattımız üzerinden oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ürün sayfalarında bulunan yükleme bölümünden veya iletişim adreslerimize göndererek iletebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim? Siteniz güvenli mi?

Anılaradokun.com’da Kredi Kartı, Banka Kartı ve Havale-EFT ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ödeme sayfamız 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sayede ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Baskı kalitesi nasıl?

Ürünlerimizi Epson ve Canon marka baskı makinelerinde, orijinal mürekkepler ve özel baskı kağıtlarıyla en yüksek kalitede hazırlıyoruz.

Siparişimi iade edebilir miyim?

Kişiye özel olarak üretilmeyen ürünlerde 14 günlük yasal cayma hakkınızı kullanarak ve gerekli yasal şartları sağlayarak iade edebilirsiniz. Ancak kişiye özel olarak üretilen ürünlerde yasa gereği iade ve değişim hakkı yoktur. Yalnızca hatalı üretim olması durumunda hatalı ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

Kargo ve teslimat hakkında bilgi alabilir miyim?

Anılara Dokun olarak Sürat ve PTT Kargo ile çalışıyoruz. Kargo ücreti sabit 7,90 TL‘dir. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Foto Baskı ürünleri siparişinizin ertesi iş günü kargoya verilmektedir. Diğer ürün gruplarının kargoya veriliş süresi 2-5 gün arasındadır.

Toplu sipariş veya kurumsal çalışmalar için indirim yapıyor musunuz?

Evet, yüksek adetli siparişler veya kurumsal çalışmalar için destek@anilaradokun.com ya da 0262 743 72 85 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.